Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana

📍 Dietetycy w Poznań

9.8

Poradnia Nutriana Dietetyk Joanna Prośniewska w Poznaniu to miejsce, gdzie indywidualne podejście do każdej osoby spotyka się z profesjonalizmem i szeroką wiedzą z zakresu żywienia. Zapewnia kompleksowe wsparcie w osiągnięciu celów związanych z zdrowym stylem życia, od kontroli wagi po poprawę samopoczucia.

Gabinet wyróżnia się nowoczesnym wyposażeniem, umożliwiającym szczegółowe analizy i precyzyjne dobrane plany żywieniowe. Personel, w tym Pani Joanna Prośniewska, charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą i troską o pacjentów, tworząc atmosferę sprzyjającą edukacji żywieniowej.

Cechy i usługi Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana

Udogodnienia

  • Toaleta

Planowanie

  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Płatności

  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana jest na pozycji 1 z 86 w dietetycy w Poznań

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 171 opinii w Google

Łukasz Borczuch

Bardzo ładny gabinet. Sama usługa wykonania analizy składu ciała przebiegła sprawnie. Omówienie wyników dużo mi rozjaśniło 😇

Łukasz Borczuch ☆ 5/5
Blacky

Super, dietetyk. Podchodzi profesjonalnie oraz indywidualnie do każdego klineta. Potrafi dokładnie wytłumaczyć i zapewnić opiekę żywieniową, aby osiągnąć zamierzony sukces. Bardzo Polecam 😁

Blacky ☆ 5/5
Anna Opoka

Pani Asia posiada ogromną wiedzę w swoim fachu, jest przemiłą osobą, potrafi zmotywować, a codzienne utrzymywanie z nią kontaktu jest bardzo pomocne przy trzymaniu się zdrowych nawyków. Dzięki jej konsultacjom dieta nie jest tylko dietą a edukacją żywieniową, dzięki której zmieniony styl życia i poprawa jego jakość zostają na dużo dłużej!  Każda wizyta to nie tylko kolejny krok w stronę moich celów, ale także cenna lekcja o zdrowym odżywianiu i stylu życia. Polecam każdemu, kto nie tylko chce schudnąć, ale przede wszystkim zadbać o zdrowie i zmienić swoje nawyki żywieniowe.

Anna Opoka ☆ 5/5
kuba 3000

Serdecznie polecam Panią Joanne, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku- pełen profesjonalizm w trakcie prowadzenia programu (w moim przypadku program polegał na zwiększeniu masy ciała). Współpraca przebiegła wzorowo, w każdej chwili mogłem liczyć na fachową pomoc. Serdecznie polecam skorzystać z poradni Pani Joanny- na prawdę nie można lepiej trafić.

kuba 3000 ☆ 5/5
klaudia

Byłam na badaniu analizy składu ciała. Super doświadczenie, Pani dietetyk bardzo miła i pomocna, wszystko wytłumaczyła, w gabinecie panowała przyjazna atmosfera. Bardzo polecam

klaudia ☆ 5/5
Szymon Norek

Serdecznie Polecam pani jest bardzo sympatyczna. Jeśli ktoś chce sprawdzić swoją strukturę ciała to polecam tą Poradnie 😁

Szymon Norek ☆ 5/5
Gosia Cieślińska

Badanie, łatwe miłe i szybkie. Wszytko tłumaczone więc nie ma niedopowiedzeń. Bardzo przyjazne na studencki portfel a warto wiedzieć coś o sobie. Polecam z całego serca 🫶

Gosia Cieślińska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana

Adres

Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana znajduje się w Piłsudskiego 104, 61-246 Poznań, Polska

Telefon

Numer telefonu do Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana jest +48 667 637 491

Strona internetowa

Strona internetowa Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana jest: poradnianutriana.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 11:00–20:00
Wtorek: 11:00–20:00
Środa: 11:00–20:00
Czwartek: 11:00–20:00
Piątek: 11:00–20:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana

    Podobne alternatywy do Dietetyk Joanna Prośniewska Poradnia Nutriana

    Go up