Dietoefekt • Poradnia Dietetyczna / Dietetyk Bydgoszcz
Dietoefekt • Poradnia Dietetyczna w Bydgoszczy to miejsce, gdzie kompleksowa opieka dietetyczna spotyka się z indywidualnym podejściem. Pani Marta oferuje profesjonalne wsparcie w zakresie zmiany nawyków żywieniowych, utraty wagi i rozwiązania problemów z układem pokarmowym. Duża dbałość o zdrowie pacjenta i uwzględnianie jego indywidualnych potrzeb to podstawa.
Poradnia wyróżnia się przygotowywaniem spersonalizowanych planów żywieniowych, dopasowanych do preferencji smakowych i stanu zdrowia. Dodatkowo, stały kontakt z dietetykiem oraz wsparcie w zakresie interpretacji badań laboratoryjnych, zapewniają kompleksową i skuteczna zmianę stylu życia.
Cechy i usługi Dietoefekt • Poradnia Dietetyczna / Dietetyk Bydgoszcz
Ułatwienia dostępu
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
- Toaleta
Planowanie
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Opinie klientów
Dietoefekt • Poradnia Dietetyczna / Dietetyk Bydgoszcz ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 7 opinii w Google
POLECAM !!! Pani Marta jest taką profesjonalistką! Jestem pełna podziwu jakie ma podejście do pacjenta. Priorytetem dla niej jest ZDROWIE pacjenta. Dzięki współpracy z Panią Martą zrzuciłam 12 kg. Wyeliminowałam nietolerancję, o których nawet nie byłam świadoma przed rozpoczęciem wizyt. Mój układ pokarmowy jest jak nowy. Wszystkie dolegliwości zniknęły. Dzięki temu mogę spożywać już wszystko co lubię. 🙂 A lubię jeść 🙂 Pani Marta bardzo motywuje do działania. Mimo, że miałam wznosy i upadki w czasie kuracji to doszłam do celu. Moje nawyki żywieniowe zmieniły się na dobre. Teraz sama komponuje pełnowartościowe posiłki. Upłynęło już pół roku od ostatniej wizyty a waga ciągle się utrzymuje. Co ważne, pani Marta wzięła pod uwagę moje wyniki badań i w razie potrzeby zasugerowała mi zrobienie nowych, by poznać powód dolegliwości. No profesjonalizm. 🙂 ZE SZCZEREGO SERCA POECAM!!! 🙂 🙂 🙂
Polecam panią Martę, dieta zawsze gotowa na czas, pyszne dania dopasowane do dolegliwości zdrowotnych oraz upodobań smakowych. W 2 miesiace udało mi sie zrzucić 11kg. Stały kontakt z dietetykiem co uwazam za bardzo wazne. Na pewno nawyki, ktorych nauczyła mnie pani Marta zostana ze mną na dluzej. Polecam ❤️
Wróciłem do Pani Marty po 2 latach przerwy. Zawsze miałem problem z przybraniem na wadze i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu 🙂 Zarówno teraz jak i dwa lata temu jestem zadowolony z efektów
Szczerze polecam współpracę z Panią Martą. Profesjonalne podejście i nieoceniona rzetelność. Jadłospis jest dopasowany do preferencji smakowych oraz zdrowotnych i przede wszystkim smaczny, ciekawe i proste przepisy. Skuteczność gwarantowana. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Pracowało mi się z Panią bardzo przyjemnie, efekty były widoczne już po pierwszej wizycie, no i w końcu udało mi się spełnić moje marzenie. Bardzo dziękuję!
Informacje o Dietoefekt • Poradnia Dietetyczna / Dietetyk Bydgoszcz
Adres
Dietoefekt • Poradnia Dietetyczna / Dietetyk Bydgoszcz znajduje się w Mieczysława Karłowicza 22, 85-092 Bydgoszcz, Polska
Telefon
Numer telefonu do Dietoefekt • Poradnia Dietetyczna / Dietetyk Bydgoszcz jest +48 536 201 578
Strona internetowa
Strona internetowa Dietoefekt • Poradnia Dietetyczna / Dietetyk Bydgoszcz jest: dietoefekt.pl