Dietetyk Chorzów mgr Ewelina Ozimek
Dietetyk Chorzów mgr Ewelina Ozimek oferuje kompleksową pomoc w do osiągnięcia celów związanych z odżywianiem i zdrowiem. Indywidualne podejście, oparte na szczegółowej analizie badań i preferencji, pozwala na stworzenie spersonalizowanych planów żywieniowych, uwzględniających zarówno aspekty medyczne, jak i długotrwałe zmiany nawyków. Kluczowe jest tutaj wsparcie i motywacja.
Współpraca z mgr Eweliną Ozimek to nie tylko dieta, ale edukacja żywieniowa, pomagająca budować zdrową relację z jedzeniem. Zapewnia to pozytywne doświadczenia, które przekładają się na długotrwałe efekty i poprawę samopoczucia. Zadowolenie wynika z holistycznego podejścia do poprawy stanu zdrowia.
Cechy i usługi Dietetyk Chorzów mgr Ewelina Ozimek
Udogodnienia
- Toaleta
Planowanie
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Parking
- Bezpłatny parking
Dietetyk Chorzów mgr Ewelina Ozimek jest na pozycji 10 z 41 w dietetycy w Chorzów
Opinie klientów
Dietetyk Chorzów mgr Ewelina Ozimek ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 52 opinii w Google
Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Eweliną. Decyzję o redukcji masy ciała podjęliśmy wspólnie z mężem i od samego początku czuliśmy się bardzo dobrze zaopiekowani. Jeszcze przed pierwszym spotkaniem otrzymaliśmy jasne wskazówki, jak się do niego przygotować. Pani Ewelina dokładnie przeanalizowała nasze wyniki badań, zwracając szczególną uwagę na kwestie zdrowotne, co pozwoliło na indywidualne i przemyślane dopasowanie diety. Podczas wizyty szczegółowo omówiliśmy nasze cele, dotychczasowe nawyki oraz to, w jaki sposób realnie i zdrowo podejść do redukcji wagi. Otrzymane jadłospisy są dopasowane kalorycznie do każdego z nas osobno, bardzo proste w przygotowaniu, smaczne i zgodne z naszymi preferencjami. Porcje są sycące, a co najważniejsze – zniknęła chęć na podjadanie, które wcześniej było dużym problemem. Jesteśmy już po pierwszej wizycie kontrolnej i możemy śmiało powiedzieć, że dieta przynosi efekty. Po trzech tygodniach waga spadła zarówno u mnie, jak i u męża o 3 kg, co dodatkowo motywuje nas do dalszej pracy. Dzięki stałemu wsparciu i zaangażowaniu Pani Eweliny mamy pewność, że osiągniemy założony cel. Każda wizyta to nie tylko kontrola postępów, ale również ogromna dawka motywacji, wiedzy i praktycznych wskazówek dotyczących zdrowego odżywiania. Pani Ewelina to osoba bardzo życzliwa, kompetentna i w pełni zaangażowana w swoją pracę. Profesjonalizm, indywidualne podejście i świetna atmosfera sprawiają, że współpraca jest czystą przyjemnością. Z całego serca polecam każdemu, kto chce zadbać o zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie.
Diety miałam różne, każda polegała na tym samym… zakazy, nakazy i nie ma zmiłuj. U pani Eweliny jest inaczej. Tutaj uczę się zdrowego podejścia do jedzenia, stawiam kroki w nowym wymiarze diety, bo uczę się nawyków, które zostaną ze mną na długo (mam nadzieję, że na zawsze). Przesłany jadłospis prawie się nie różni od tego co jadłam dotychczas, zmieniły się porcje 🙂 doszło więcej warzyw i owoców. Dieta nie powoduje, że czuję się nią zmęczona, nie powoduje, że mam żal bo czegoś nie mogę zjeść, a jeśli zjem nie mam wyrzutów sumienia. To była dobra decyzja, że wybrałam panią Ewelinę i polecam ją każdemu.
Podjęłam współpracę z Panią Eweliną by zrzucić parę dodatkowych kilogramów i popracować nad swoimi nawykami żywieniowymi. Przygotowany jadłospis był idealnie przygotowany pod moje potrzeby. Dania są smaczne i szybkie. Bardzo podoba mi się też, że Pani Ewelina nie skupią się tylko i wyłącznie na diecie, ale też na procesach i psychologii, która stoi za zmianą nawyków. Pani też jest bardzo sympatyczna przez co wizyty są przyjemne.
Polecam współpracę z Panią Eweliną. Pomaga mi naprawić relacje z jedzeniem. Otrzymałam plan żywieniowy z różnymi przepisami dopasowanymi do moich preferencji. Na spotkaniach rozmawiamy, szukamy rozwiązania oraz wyjaśnienia różnych mechanizmów w relacji ja-jedzenie. Ja jestem na początku swojej drogi ale mam duże nadzieję i motywację:D najważniejsze że współpraca nie polega na rozpisaniu planu i pomiarach a na całościowym podejściu do pacjenta 🙂
Polecam współpracę z panią dietetyk. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pani Ewelina jest bardzo sympatyczna,przekazuje cenne wskazówki. Przygotowany plan żywieniowy smaczny,sycący i skuteczny. W końcu nie jestem głodna i tracę kilogramy. Serdecznie polecam.
Serdecznie polecam współpracę z Panią Eweliną 🙂 To specjalista z ogromną wiedzą, którą potrafi w jasny i przystępny sposób przekazać pacjentowi. Bardzo doceniam indywidualne podejście – dieta została idealnie dopasowana do moich potrzeb, stylu życia i preferencji smakowych. Jadłospis nie tylko był zróżnicowany i pełnowartościowy, ale przede wszystkim smaczny, co sprawiło, że trzymanie się diety było przyjemnością, a nie obowiązkiem. Dzięki tej współpracy moje dolegliwości żołądkowe, które były powodem pierwszej wizyty ustały natychmiast po wprowadzeniu zaleceń Pani Eweliny. Dodatkowo nauczyłam się zdrowych nawyków, które zostaną ze mną na długo.
Z całego serca polecam współpracę z Panią Eweliną. Dzięki Pani dietetyk widzę, jak z upływem czasu osiągam wszystkie zamierzone cele, które wcześniej za każdym razem po tygodniu kończyły się porażką, zniechęceniem i powrotem do punktu wyjścia. Już podczas pierwszej wizyty udało się wychwycić źródło problemu, a ustalony plan działania okazał się skuteczny. Dzięki współpracy jem świadomiej, lepiej się czuje i widzę realne efekty. Udaje mi się utrzymać mniejszą wagę co jest ogromnym sukcesem! Pani Ewelina uświadomiła mi, że napady objadania i zaburzenia odżywiania mają swoje źródło i że można nad nimi pracować. Podczas spotkań zyskałam wiele cennych rad, które zostaną ze mną na całe życie. Dzięki jej wsparciu zrozumiałam, skąd biorą się moje nawyki, przestałam być niewolnikiem jedzenia. Wcześniej nawet nie przyszło mi do głowy, że ten problem może dotyczyć również mnie. Po raz pierwszy nawet po dniu mniej zdrowego jedzenia mam ochotę wracać do wypracowanego wspólnie planu, bo naprawdę czuje, że mi służy. Kaloryczność została dobrana idealnie, mam energię i jednocześnie widzę postępy w realizacji naszych założeń. Ogromna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm, świetne materiały pomocnicze i elastyczne godziny spotkań - wszystko na plus. W czasach, gdy internet jest zalany e-bookami z przepisami i poradami na szybkie odchudzanie, spotkanie Pani Eweliny było dla mnie prawdziwym przełomem, bo wcześniej nic na mnie nie działało i próbowałam sama sobie z tym poradzić. Mimo uprawiania sportu nie mogłam schudnąć lub szybko wracałam do poprzedniej wagi, bo problem leżał gdzieś indziej. Pani dietetyk pokazała mi że niemożliwe jest możliwe i w końcu bez ogromnych wyrzeczeń zobaczyłam upragnioną 5 z przodu na wadze. Polecam każdemu, kto szuka dobrego fachowca z pasją, ogromną wiedzą i realnym podejściem do człowieka. Warto oddać się specjaliście i pozwolić się poprowadzić - to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam. Specjalistów jak Pani Ewelina jest dzisiaj naprawdę niewielu.
Informacje o Dietetyk Chorzów mgr Ewelina Ozimek
Adres
Dietetyk Chorzów mgr Ewelina Ozimek znajduje się w Składowa 17/306, 41-500 Chorzów, Polska
Telefon
Numer telefonu do Dietetyk Chorzów mgr Ewelina Ozimek jest +48 881 445 715
Strona internetowa
Strona internetowa Dietetyk Chorzów mgr Ewelina Ozimek jest: dietetykewelinaozimek.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte