NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J.

📍 Dietetycy w Chorzów

4.8

NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J.

W Chorzowie, NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J. oferuje szeroki zakres usług medycznych, z dietetykami w swojej ofercie. Placówka dba o dostępność specjalistów, choć komunikacja z personelem administracyjnym może czasem stanowić wyzwanie. Ważne jest, aby pamiętać o wymaganej cierpliwości w kontaktach z rejestracją.

Pacjenci doceniają możliwość uzyskania skierowań i zaświadczeń. Zastosowanie się do procedur i potwierdzenie wizyt z wyprzedzeniem może pomóc w uniknięciu nieporozumień. Doświadczenia wskazują na potrzebę poprawy komunikacji i profesjonalizmu personelu. Szczególnie istotna jest obsługa pacjenta.

Cechy i usługi NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J.

Ułatwienia dostępu

  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Udogodnienia

  • Toaleta

Planowanie

  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Płatności

  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J. jest na pozycji 37 z 41 w dietetycy w Chorzów

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J. ma ocenę 3 na 5 oparte na ponad 73 opinii w Google

Julia Walczuch

Ta przychodnia powinna zostać zamknięta. W dniu dzisiejszym nie było możliwości zapisania się do lekarza internisty, ponieważ żadnego w przychodni nie było, l4 albo urlop, Pani rejestratorka proponuje teleporade z Panem doktorem który będzie dzwonił z innej przychodni 🤦🏼‍♀️ do godziny 18 takiego telefonu nie otrzymałam. Po telefonie do poradni Pani restratorka mówi "trudno, ja nic na to nie poradzę".

Julia Walczuch ☆ 1/5
Jakub Wloczyk

Uczęszczam do poradni kilka lat, z racji tego że jestem mocno zapracowany i rzadko choruję nie mam czasu się przenieść, żałuję. Wiele razy zostałem chamsko potraktowany przez Panią B, która raz kazała mi wyjść jak przyszedłem z gorączką, również odmówiła rejestracji ponieważ przez telefon uznała że nic mi nie ma (później zdiagnozowano ostre zapalenie gardła i oskrzeli). Wieczne problemy przy dzwonieniu rekord mojego dzwonienia przeszło 70 razy i cisza.... Brak kultury na recepcji, również Pani B kilka razy przeklinała słowa na "k", nie mówiąc o brzydkim traktowaniu starszych schorowanych pacjentów

Jakub Wloczyk ☆ 1/5
Katarzyna Cz.

Pani doktor Tracz wystawia chętnie L4 i skierowania. Natomiast jeśli chcemy zostać zdiagnozowani na miejscu to wątpię w sukces. Panie z rejestracji oschłe, potrafią olewać pacjenta który stoi przed lada, bez słowa typu "proszę poczekać", jakby się było powietrzem... A jak już się odezwą, to też jak za karę.

Katarzyna Cz. ☆ 2/5
Roksana Muszyńska

Czekałam na wizytę kilka miesięcy na NFZ, przyszedł termin wizyty okazało się, że Pani nie zapisała mnie na wizyte. Dzień przed wizytą dzownilam, żeby potwierdzić wizytę, bo nie dostałam żadnej informacji, Pani z recepcji udzieliła mi informacji, że lekarz niewiadomo czy będzie, ale da znać jak najszybciej ( 17:00 godzina - dzień przed wizytą, o takiej sytuacji pacjent powinien być poinformowany wcześniej) Pani się nie odezwała, dzwonię rano, inne Panie z recepcji udzielają mi informacji, że nie jestem w ogóle zapisana. Ewidentnie któraś z Pań po prostu kłamie. Kolejna kwestia zapisu, rozumiem że każdemu może się zdarzyć nie zapisać, ale czekamy na wizytę z NFZ kilka miesięcy, więc jest niedopuszczalne, aby Pani z rejestracji nie zapisała pacjenta. Niska ocena na google jak najbardziej zasłużona.

Roksana Muszyńska ☆ 1/5
Izabela

Najgorsza poradnia z jaką się spotkałam. Panie rejestratorki czy też pielęgniarki nieuprzejmie i opryskliwe. Robią łaskę zapisując nigdy nie można ustalić terminu czy też godziny tylko tą co oni dają. Nie polecam tej poradni nikomu!!!!!

Izabela ☆ 1/5
Ania Piskorz

Dramat !!! Po pierwsze podczas zapisywania sie telefonicznie na wizyte nie poinformowano nas o tym, że wizyta ( i badania ) sa płatne! Po drugie jeśli to prywatna klinika to powinni poinformować pacjenta, że lekarz spóźni sie 1,5 godziny ! A nie zmierzla Pani w recepcji ( powinna zmienić zawód) po przybyciu na miejsce dopiero nas informuje o fakcie że to wszystko jest prywatnie i że pan doktor się spóźni i jeszcze ma pretensje do pacjenta ! Omijać szerokim łukiem tę poradnię! Płacić za czekanie na lekarza i pyskujace rejestratorki ???

Ania Piskorz ☆ 1/5
Mariola Mania

Traktowanie pacjenta gorzej niż zwierzę panie w recepcji są ordynarne opryskliwe zwłaszcza Pani Bienia traktuje moja mame która ma 81 lat jak psa to nawet psa się tak nie traktuje zero szacunku dla pacjentów kto tam pracuje czy to ludzie z powołania nie sądzę tacy ludzie nie powinni tam pracować,moja mama tylko chciala skierowanie na badanie krwi ,pani w recepcji powiedziała by przyszła w poniedziałek 21.02.2022 dzis moja mama poszła to pani w recepcji z dużym krzykiem na mame ze ma wyjść i tylko teleporada,teleporada na co na wystawienie skierowania na badanie dlaczego kazała jej przyśpiesz to by na nia krzyczeć, powinnizribic z tymi paniami tam porządek bo to ci się dzieje w tej poradni to nawet nie zasługują na jedną gwiazdkę. Jeszcze raz powiem panie aroganckie zero szacunku dla pacjentów.

Mariola Mania ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J.

Adres

NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J. znajduje się w Wolności 109, 41-500 Chorzów, Polska

Telefon

Numer telefonu do NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J. jest +48 32 345 87 00

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–20:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J.

    Podobne alternatywy do NZOZ Mada-Med ASKLEPIOS S.J.

    Go up