Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda

📍 Dietetycy w Gliwice

8.8

Stamina w Gliwicach to placówka oferująca kompleksową pomoc w zakresie rehabilitacji i zdrowia psychicznego. Specjalistyczna opieka obejmuje fizjoterapię, wsparcie psychologiczne, logopedię oraz dietetykę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Priorytetem jest stworzenie bezpiecznego i sprzyjającego środowiska, uwzględniającego specyfikę każdej osoby.

Zespołu Staminy charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem w proces powrotu do zdrowia. Elastyczność w planowaniu wizyt, przyjazna atmosfera oraz pomocna obsługa z recepcji sprawiają, że placówka zyskuje uznanie i zaufanie pacjentów w każdym wieku. Oferta obejmuje również wsparcie dla dzieci.

Cechy i usługi Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda

Pomoc w nagłych wypadkach

  • Oferuje bezpłatne produkty lub usługi
  • Potrzebuje wolontariuszy
  • Przyjmuje darowizny
  • Zatrudnia uchodźców

Podane przez firmę

  • Prezentuje się jako firma należąca do kobiety

Dostępne opcje

  • Usługi na miejscu

Ułatwienia dostępu

  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Pętla indukcyjna
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Udogodnienia

  • Toaleta
  • Toaleta unisex

Klienci

  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+

Planowanie

  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Dzieci

  • Pomieszczenie do karmienia niemowląt

Parking

  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny parking przy ulicy
  • Płatny parking
  • Płatny parking przy ulicy
  • Własny parking

Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda jest na pozycji 9 z 73 w dietetycy w Gliwice

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 95 opinii w Google

Jan Gawlas

Świetna placówka – profesjonalna, empatyczna i naprawdę pomocna. Terapeuci podchodzą indywidualnie do pacjenta i tworzą atmosferę bezpieczeństwa a Pani Sandra z recepcji pomogła się odnaleźć. Dzięki terapii zrobiłem duże postępy. Zdecydowanie polecam.

Jan Gawlas ☆ 5/5
Ula Cholewa

Stamina to miejsce, w którym naprawdę czuć profesjonalne podejście i pełne zaopiekowanie. Atmosfera jest bardzo przyjazna, ale jednocześnie motywująca. Obsługa jest bardzo przyjazna i zawsze chętna do pomocy. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego wsparcia i dobrej energii.

Ula Cholewa ☆ 5/5
MC

Z czystym sercem polecam Staminę to doskonałe miejsce do rozwoju i pracy nad trudnościami dziecka. Dziękujemy Terapeutom za ogromne postępy, wsparcie merytoryczne (szczególnie przy wejściu w przedszkole) oraz elastyczność w dopasowaniu terminów zajęć.

MC ☆ 5/5
Agnieszka Siekaniec

Chodzimy tu już od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Panuje miła, przyjazna atmosfera, a obsługa zawsze jest pomocna i życzliwa. Szczególne podziękowania należą się pani Magdzie z recepcji za profesjonalizm i serdeczne podejście. Ogromnym plusem jest także elastyczne ustalanie terminów w porozumieniu z rodzicami – w przeciwieństwie do wielu innych miejsc, tutaj naprawdę liczą się z naszym czasem i potrzebami. Gorąco polecamy.

Agnieszka Siekaniec ☆ 5/5
Izabela Łyszczarz

Polecam! Wspaniałe miejsce dla dzieci, profesjonalne, miłe, indywidualne podejście do każdego małego pacjenta. Pani Karolina Kozik- neurologopeda z pasją, Nasza córka uwielbia chodzić na każde zajęcia; Pani Karolina Bezuszko profesjonalne podejście do dziecka oraz dorosłego; Pani Magda zawsze chętnie pomoże znaleźć odpowiedni termin wizyty, zawsze dostępna i oddana swojej pracy.

Izabela Łyszczarz ☆ 5/5
mariagawlas

Stamina to miejsce pełne profesjonalizmu i życzliwości. Zespół specjalistów podchodzi do pacjentów z dużą empatią, a atmosfera sprzyja poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Gorąco polecam!"

mariagawlas ☆ 5/5
Sonia Akrout

Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm i pracują tam miłe i empatyczne osoby. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na takie miejsce!

Sonia Akrout ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda

Adres

Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda znajduje się w Jana Kilińskiego 6, 44-122 Gliwice, Polska

Telefon

Numer telefonu do Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda jest +48 32 708 75 96

Strona internetowa

Strona internetowa Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda jest: centrumstamina.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–20:00
Wtorek: 08:00–20:00
Środa: 08:00–20:00
Czwartek: 08:00–20:00
Piątek: 08:00–20:00
Sobota: 08:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda

    Podobne alternatywy do Stamina | Rehabilitacja | Fizjoterapia | Psycholog | Logopeda

    Go up