DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów

📍 Dietetycy w Głogów

9.2

W Głogowie działa gabinet dietetyczny mgr Agnieszki Mrozkowiak-Górskiej, oferujący profesjonalne wsparcie w zakresie żywienia i zdrowego stylu życia. Specjalistka charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta, tworząc spersonalizowane plany żywieniowe, uwzględniające nie tylko preferencje smakowe, ale i specyficzne potrzeby zdrowotne.

Zastosowanie nowoczesnych metod, takich jak dieta LOW FODMAP, oraz stały kontakt i wsparcie, przyczyniają się do osiągnięcia trwałych efektów. Gabinet zapewnia kompleksową pomoc w procesie zmiany nawyków i dążeniu do dobrostanu, oferując wiedzę i profesjonalizm w jednym miejscu.

Cechy i usługi DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów

Dostępne opcje

  • Usługi na miejscu

Ułatwienia dostępu

  • Miejsca dla osób na wózkach

Udogodnienia

  • Toaleta
  • Toaleta unisex

Klienci

  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+

Planowanie

  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Dzieci

  • Pomieszczenie do karmienia niemowląt

Parking

  • Płatny parking przy ulicy

DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów jest na pozycji 3 z 15 w dietetycy w Głogów

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 38 opinii w Google

Renata Janiszewska

Trafiłam do Pani dietetyk mgr Agnieszki Mrozkowiak-Górskiej w połowie października 2025 r. z diagnozą IMO tj. zespołu rozrostu metanogenów w jelicie cienkim i zapaleniem żołądka. Pani dietetyk przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad, dokładnie przeanalizowała moje wyniki, sposób odżywiania i styl życia. Od pierwszej chwili podeszła bardzo profesjonalne do mojego problemu zdrowotnego. Poczułam się zaopiekowana i w pełni doinformowana. Pełen profesjonalizm! Przez swoje dolegliwości zdrowotne sama nie wierzyłam, że jeszcze mogę się dobrze czuć a tym bardziej schudnąć. Pani Agnieszka ułożyła dietę LOW FODMAP i dziś nie dość, że dolegliwości minęły, jest mnie 10 kg mniej. Dieta jest smaczna, prosta, szybka w przygotowaniu, opracowana na planie żywieniowym zgodnym z wytycznymi LOW FODMAP z zastosowaniem dostępnych produktów z uwzględnieniem każdej mojej „zachcianki". Jestem obecnie w trakcie pierwszego etapu diety LOW FODMAP, przede mną jeszcze długa droga, ale wierzę, że z Panią Agnieszką wyleczenie IMO bez nawrotu jest możliwe! Fantastyczny specjalista, przy niej niemożliwe stało się możliwym. Z całego serca polecam Panią dietetyk - mgr Agnieszkę Mrozkowiak-Górską. Jest to osoba, która ma ogromną wiedze w temacie IMO i nie tylko. Podczas naszej współpracy zawsze mogę liczyć na pomoc i stały kontakt. Dziękuję za profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem. Bardzo polecam!

Renata Janiszewska ☆ 5/5
Roksana Dobrzycka

Wraz z mężem korzystamy po raz drugi z usług Pani Natalii. Serdecznie polecamy. Jesteśmy zadowoleni że właśnie tutaj trafiliśmy! Dieta prosta a przede wszystkim smaczna. Kilogramy ubywają a samopoczucie rośnie , to najważniejsze 🤗Dziękujęmy bardzo I Pozdrawiamy!!!😉

Roksana Dobrzycka ☆ 5/5
Karolina Królikowska

Początkowo miała to być dieta, która pozwoli mi lepiej przebiec maraton zaplanowany na grudzień, a okazało się, że teraz to już styl życia. Agnieszka dokładnie mnie wysłuchała i dopasowała jadłospis do moich upodobań kulinarnych. Proste i łatwe do przygotowania dania, do tego bardzo smaczne. Efekty widoczne już po pierwszym miesiącu. Bardzo dobry kontakt, czuć wsparcie na każdym kroku. Zdecydowanie polecam Agnieszkę 🙂

Karolina Królikowska ☆ 5/5
Piotr Florkiewicz

Polecam współpracę z Panią Natalią. Pomogła mi osiągnąć cel który sobie postawiłem w krótkim czasie. Wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo oraz wnikliwie. Dieta dostosowana w pełni do moich smaków oraz w oparciu o stan zdrowotny. Jeśli zajdzie taka potrzeba z pewnością ponownie nawiąże współpracę

Piotr Florkiewicz ☆ 5/5
Marcin Woźniak

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. W przeciągu kilku miesięcy waga spadła o ponad 40 kg, a to wszystko przy smacznych i niezbyt absorbujących w przygotowaniu posiłkach. Podczas stabilizowania wagi Pani Agnieszka wsparła dobrym słowem i pokazała jak dalej walczyć, by nie było efektu jo-jo. Bardzo polecam! Warto także zrobić zakupy na miejscu zdrowe zakupy w Źródle Zdrowia. Polecam również!

Marcin Woźniak ☆ 5/5
Szymon Szydłowski

Cenię sobie porady Agnieszki, która tak na prawdę otworzyła mi oczy na wiele moich aspektów żywieniowych. Indywidualne podejście sprawiło że dziś jestem znacznie szczęśliwszym człowiekiem i lepiej się czuję. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie są przekonani !

Szymon Szydłowski ☆ 5/5
Przemek P

Witam, do Pani Agnieszki trafiłem dzięki Państwa opiniom. Od siebie tez chce dorzucić 5gwiazdek chociaż Pani Agnieszka zasługuje na więcej. MENU u Pani Dietetyk wydaje się nie mieć końca 🙂, można osiągnąć swój cel jedząc przy tym to co się lubi 👍. Pani Agnieszka ma ogromą widzę i pomoże każdemu ( u mnie sprawdziło się to w 100%). Polecam Panią Dietetyk każdemu kto chce dojść do postawionego sobie celu. Życzę wszystkim wytrwałości i siły 💪💪💪, resztą zajmie się Pani Agnieszka 🙂. Pozdrawiam

Przemek P ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów

Adres

DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów znajduje się w Grodzka 38, 67-200 Głogów, Polska

Telefon

Numer telefonu do DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów jest +48 665 443 334

Strona internetowa

Strona internetowa DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów jest: zrodlo-zdrowia.com/dietetyk

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Sobota: 10:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów

    Podobne alternatywy do DIETETYK Agnieszka Mrozkowiak-Górska, gabinet dietetyczny Głogów

    Go up