Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność

📍 Dietetycy w Gorzów Wielkopolski

7.0

Piramida Sana to wyjątkowe miejsce w Gorzowie Wielkopolskim, oferujące szeroki wybór zielarni, suplementów oraz zdrowej żywności. Sklep wyróżnia się starannie dobranym asortymentem, który zaspokoi potrzeby osób poszukujących produktów wysokiej jakości, w tym wyrobów pszczelarskich i specjalnych diet, jak bezglutenowe.

Obsługa Piramidy Sana stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście, oferując pomoc w wyborze oraz możliwość zamówienia produktów. To sprawia, że sklep jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie kompleksową ofertę i troskę o zdrowie.

Cechy i usługi Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność

Dostępne opcje

  • Odbiór w sklepie
  • Zakupy stacjonarne

Planowanie

  • Szybkie zakupy

Płatności

  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Parking

  • Płatny parking

Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność jest na pozycji 27 z 81 w dietetycy w Gorzów Wielkopolski

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 73 opinii w Google

Ches GRUS

Bardzo miła obsługa I super wyposażony sklep w artykuły spożywcze o wysokiej i zdrowej jakości oraz wyroby pszczelarskie i ziołowe...

Ches GRUS ☆ 5/5
Woj Tber

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep - od ziół po żywność. Polecam 🫶🏻🙏🏻

Woj Tber ☆ 5/5
Olga Michałkiewicz

Bardzo ciekawy asortyment, mnóstwo zdrowej i ekologicznej żywności.

Olga Michałkiewicz ☆ 5/5
Sebastian Zborowski

Bardzo profesjonalnie podejście do klienta. Umieją doradzić oraz w przypadku braku jakiegokolwiek artykułu proponują inny bądź zamówienie. Super sklep mają żywności bezglutenową i inna specjalną. Warto zajrzeć

Sebastian Zborowski ☆ 5/5
Monika Inka

Bardzo fajny sklep. Miła i pomocna obsługa. Zadzwoniłam z zapytaniem o produkt Pani szybko go znalazła i odłożyła po czym pojechałam odebrać to co potrzebowałam. Polecam serdecznie 🥰

Monika Inka ☆ 5/5
Alicja Marcinkiewicz

Zdrowa żywność ? ? W sprzedaży orzechy włoskie z Ukrainy. Trzeba omijać ten sklep.

Alicja Marcinkiewicz ☆ 1/5
Romualda Dabrowska

Polecam sklep bardzo miła pani która potrafi doradzić sklep bardzo dobrze zaopatrzony nie tylko zioła herbatki ale również żywność a szczególnie pyszne wędliny świeże jajka polecam

Romualda Dabrowska ☆ 4/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność

Adres

Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność znajduje się w Armii Polskiej 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Polska

Telefon

Numer telefonu do Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność jest +48 786 037 165

Strona internetowa

Strona internetowa Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność jest: piramidasana.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:30–16:30
Wtorek: 09:30–16:30
Środa: 09:30–16:30
Czwartek: 09:30–16:30
Piątek: 09:30–16:30
Sobota: 10:00–13:30
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność

    Podobne alternatywy do Piramida Sana - zielarnia, suplementy, zdrowa żywność

    Go up