Naturhouse Centrum dietetyczne

📍 Dietetycy w Jelenia Góra

6.3

Naturhouse Centrum Dietetyczne - Jelenia Góra

Naturhouse w Jeleniej Górze to centrum dietetyczne oferujące profesjonalne wsparcie w osiągnięciu celów związanych z odżywianiem i kształtowaniem sylwetki. Specjalistyczna wiedza i indywidualne podejście do każdego klienta to klucz do sukcesu. Zespół, pod przewodnictwem doświadczonej dietetyczki, dba o kompleksową pomoc i motywację.

Naturhouse to miejsce, w którym zyskasz praktyczne narzędzia i zdrowy plan żywieniowy dopasowany do Twoich potrzeb. Zapewniają wsparcie i wiedzę, które pomogą w długotrwałej transformacji i poprawie jakości życia.

Cechy i usługi Naturhouse Centrum dietetyczne

Udogodnienia

  • Toaleta

Planowanie

  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Płatności

  • Karty debetowe
  • Płatności mobilne NFC

Naturhouse Centrum dietetyczne jest na pozycji 26 z 36 w dietetycy w Jelenia Góra

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Naturhouse Centrum dietetyczne ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 8 opinii w Google

Łukasz Mierzwiński

Gorąco polecam Panią Judytę, osoba z ogromną wiedzą jeżeli chodzi o dietetykę, mega duże doświadczenie w praktyce z pacjentem, bardzo miła, ciepła, pełna empatii osoba. Dziękuję bardzo za pomoc, jestem bardzo zadowolony z wyników redukcji i polecam każdemu, kto boryka się z nadwaga ciała. Jeżeli chcesz schudnąć, to Pani Judyta jest odpowiednią osobą, która pomoże przejść Ci przez ten etap z mega dużym osiągnięciem. ‼️POLECAM KAŻDEMU ‼️

Łukasz Mierzwiński ☆ 5/5
Tomasz Frasunkiewicz

Bardzo Dobra i skuteczna Pani Dietetyk Judyta. Polecam Wszystkim Serdecznie .Bardzo Miła i Sympatyczna . Pomogła schudnąć mojej przyjaciółce 42 kg !!! Przyjaciółka bardzo zadowolona !!!

Tomasz Frasunkiewicz ☆ 5/5
Wioletta Kusznier

Bardzo polecam panią Judytę Jest profesjonalistką w tym co robi Jestem mega zadowolona dziękuję i bardzo bardzo polecam.

Wioletta Kusznier ☆ 5/5
Jolanta

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani dietetyk. Z całego serca ją polecam 🙂

Jolanta ☆ 5/5
Magda G

Profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb! Polecam i zachęcam do skorzystania bo warto!!

Magda G ☆ 5/5
Karolina Sienkiewicz

Polecam z całego ❤️ profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb!

Karolina Sienkiewicz ☆ 5/5
Tomasz G

Bardzo jestem zadowolomy z redukcji. Bardzo polecam. Pozdrawiam.

Tomasz G ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Naturhouse Centrum dietetyczne

Adres

Naturhouse Centrum dietetyczne znajduje się w 1 Maja 32, 58-500 Jelenia Góra, Polska

Telefon

Numer telefonu do Naturhouse Centrum dietetyczne jest +48 883 132 941

Strona internetowa

Strona internetowa Naturhouse Centrum dietetyczne jest: naturhouse-polska.pl/znajdz-placowke/dolnoslaskie/jelenia-gora

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–14:00
Wtorek: 11:00–17:30
Środa: 08:00–14:00
Czwartek: 11:00–17:30
Piątek: 11:00–18:30
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Naturhouse Centrum dietetyczne

    Podobne alternatywy do Naturhouse Centrum dietetyczne

    Go up