Dietetyk Naturhouse Agata Bolko - skuteczne odchudzanie i leczenie otyłości
Dietetyk Naturhouse Agata Bolko - Kraków
Dietetyk Naturhouse Agata Bolko w Krakowie oferuje kompleksową pomoc w zakresie zdrowego odżywiania, skupiając się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Pani Agata tworzy plany żywieniowe dopasowane do stylu życia i możliwości czasowe, oferując praktyczne i sezonowe rozwiązania.
Specjalizuje się w skutecznym odchudzaniu i leczeniu otyłości, dbając o holistyczne podejście do zdrowia. Zapewnia profesjonalne doradztwo, budując relację opartą na zaufaniu i wsparciu, co przekłada się na osiągnięcie celów związanych z wagą i zdrowiem.
Cechy i usługi Dietetyk Naturhouse Agata Bolko - skuteczne odchudzanie i leczenie otyłości
Ułatwienia dostępu
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
- Toaleta
Planowanie
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Opinie klientów
Dietetyk Naturhouse Agata Bolko - skuteczne odchudzanie i leczenie otyłości ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 29 opinii w Google
Wspaniałe miejsce, pani Agata jest najlepsza, potrafi dopasowac diete do stylu zycia i pracy. Mam male dzieci i nie mam duzo czasu na przygotowywanie jedzenia, wiec p Agata proponuje super proste przepisy z produktow sezonowych. Polecam! 😍😍😍
Polecam Panią Agatę z całego serca , pełen profesjonalizm i indywidualne podejscie sprawiły że w reszcie osiągnęłam swoje cele, Pani Agata potrafi słuchać i zawsze doradzi coś praktycznego ❤️
Od dłuższego czasu regularnie kupuję w tym sklepie słodziki, które pomagają mi ograniczyć spożycie cukru. Od kiedy je stosuję, czuję się lżej i zdecydowanie zdrowiej. Czasami zamawiam również błonnik, który doskonale wspomaga trawienie. Obsługa w sklepie jest na najwyższym poziomie – Pani zawsze służy pomocą, jest uprzejma, życzliwa i potrafi doradzić z dużą wiedzą i profesjonalizmem. Polecam zakupy w tym miejscu każdemu, kto dba o zdrowy styl życia.
Z całego serca polecam Panią Agatę, która jest profesjonalną, ale jednocześnie bardzo przyjazną i empatyczną osobą. Zawsze miała odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a wyjaśnienia były jasne i przystępne. Plan żywieniowy został dostosowany do moich indywidualnych potrzeb i preferencji, co sprawiło, że proces zmiany stylu życia stał się łatwiejszy do osiągnięcia. Dzięki wsparciu Pani Agaty osiągnęłam zamierzone cele zdrowotne oraz otrzymałam cenne porady na temat zdrowego odżywiania. Jeśli ktoś szuka pomocy w zakresie żywienia to serdecznie polecam to miejsce!
Na Panią Agatę trafiłam przez przypadek, ale oby więcej takich przypadków w moim życiu 😊 Każdemu kto waha się choć przez chwilę z całego serca mogę polecić Panią Agatę. Jest ona nie tylko wspaniałym dietetykiem , ale też miłą i otwartą osobą, która zachęca do kontaktu. Ułożona przez nią dieta od samego początku była idealnie dopasowana do moich upodobań i potrzeb , a efekt diety jest po prostu fenomenalny . Podsumuwując , jest smacznie i skutecznie ! 🤩😋
Po piewsze schudłam i trzymam wagę!!! Po drugie to dzięki Pani Agacie która poprowadziła moje odchudzanie i nauczyła jak mam się odżywiać!!! Zauważyła moje problemy zdrowotne, połączyła je, choć lekarze traktowali jako odrębne objawy, a Pani Agata połączyła moje dolegliwości jako jedno i miała rację... Spotkałam się tam z wielką życzliwością, profesjonalizmem. To wspaniałe miejsce. Pamiętam jak weszłam pierwszy raz i z zazdrością patrzyłam na wychodzącą dziewczynę - taka laska, a po kilku miesiącach ja dostrzegałam taki wzrok na sobie... Dziękuję!!!
Serdecznie polecam NaturHouse i Panią Agatkę 😊 bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Agatki, przy niej gubienie kilogramów jest zdecydowanie prostsze 😊
Informacje o Dietetyk Naturhouse Agata Bolko - skuteczne odchudzanie i leczenie otyłości
Adres
Dietetyk Naturhouse Agata Bolko - skuteczne odchudzanie i leczenie otyłości znajduje się w os. Oświecenia, Franciszka Kniaźnina 4/U6, 31-637 Kraków, Polska
Telefon
Numer telefonu do Dietetyk Naturhouse Agata Bolko - skuteczne odchudzanie i leczenie otyłości jest +48 728 989 480
Strona internetowa
Strona internetowa Dietetyk Naturhouse Agata Bolko - skuteczne odchudzanie i leczenie otyłości jest: naturhouse-polska.pl/znajdz-placowke/malopolskie/krakow/naturhouse-krakow-kniaznina
Godziny otwarcia
Poniedziałek: Zamknięte
Wtorek: 07:00–12:00
Środa: 10:00–19:00
Czwartek: 10:00–19:00
Piątek: 07:00–12:00
Sobota: 09:00–13:00
Niedziela: Zamknięte