Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek

📍 Dietetycy w Łódź

8.2

Kamil Polewczyk, znany również jako Fit Wujek, to łódzki trener personalny, oferujący zarówno sesje stacjonarne, jak i treningi online. Jego praca charakteryzuje się indywidualnym podejściem, uwzględniającym potrzeby i możliwości każdego klienta. Z dbałością o technikę i bezpieczeństwo ćwiczeń, Kamil buduje solidne podstawy, przekazując wiedzę i motywując do osiągania celów.

Wybierając Fit Wujek, zyskujesz dostęp do szerokiej gamy treningów, opartych na różnorodności i pozytywnej atmosferze. Kamil potrafi zmotywować, oferując wsparcie i profesjonalną pomoc w kształtowaniu sylwetki i poprawie ogólnej kondycji. To inwestycja w swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Cechy i usługi Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek

Dostępne opcje

  • Zajęcia online
  • Usługi na miejscu

Ułatwienia dostępu

  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Udogodnienia

  • Toaleta

Klimat

  • Prysznic

Planowanie

  • Wymagane umówienie wizyty

Płatności

  • Płatność tylko gotówką

Parking

  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny parking przy ulicy
  • Własny parking

Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek jest na pozycji 20 z 85 w dietetycy w Łódź

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 48 opinii w Google

Karolina

Jeśli szukacie trenera pełnego pasji, energii i chęci do przekazywania swojej wiedzy dalej, to dobrze trafiliście. Treningi z Kamilem to nie tylko poprawa siły i sprawności, to jednocześnie dobra zabawa, przy której nauczysz się, jak poprawnie i efektywnie ćwiczyć, czerpiąc przy tym mnóstwo radości z wykonywanych treningów. Polecam! 💪🙂

Karolina ☆ 5/5
Agata Stasiak

Kamil to świetny trener — zaangażowany, z indywidualnym podejściem. Treningi są różnorodne, dopasowane do umiejętności, z dużym naciskiem na poprawne wykonywanie ćwiczeń. Super atmosfera, dużo humoru i motywacji, a do tego widoczne efekty. Polecam z całego serca !

Agata Stasiak ☆ 5/5
Валерія Паламарчук

Prawdziwy profesjonalista. Z tym trenerem nie musisz martwić się monotonią treningów – są różnorodne, ciekawe i efektywne. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna i przyjemna. Kamil jest jednym z niewielu, który wie jak motywować i zachęcać. Polecam.

Валерія Паламарчук ☆ 5/5
Justyna Kulion

Treningi z Kamilem to czysta przyjemność! 💪 Od pierwszego spotkania czuć świetną atmosferę – dużo pozytywnej energii, wsparcia i motywacji 🔥. Ćwiczenia są zawsze dopasowane do możliwości, a jednocześnie wymagające, dzięki czemu efekty widać bardzo szybko ✅. Każdy trening to nie tylko wysiłek, ale też ogromna dawka satysfakcji i dobrej energii 😃. Z całego serca polecam! 🙌

Justyna Kulion ☆ 5/5
Mich Bednarski

Kamil to człowiek z pasją. Wiedzą trenerska gigantyczna, umiejętność motywowania podopiecznych - 11 na 10 możliwych. Dążenie do celu, ale z rozwagą - wie kiedy odpuścić, żeby nie zniechęcić. Po okresie chwilowego "odpoczynku" - POWER 💪 Wszystko bez kija w tyłku z kapitalnym poczuciem humoru. Nie powiem, że idę tam dla relaksu (bo w kość potrafi dać), ale zawsze po treningu mega satysfakcja.

Mich Bednarski ☆ 5/5
Mikolaj Lis

Świetny trener! Ogromna wiedza, cierpliwość i pełen profesjonalizm. Potrafi zmotywować nawet w gorszy dzień i zawsze ma dobre podejście do ćwiczeń. Dzięki jego wsparciu poprawiłem formę, zdrowie i samopoczucie.Treningi stały się przyjemnością, a nie obowiązkiem!

Mikolaj Lis ☆ 5/5
Krzysztof Karp

Polecam treningi z Kamilem z całego serca! Zarówno grupowe jak i indywidualne zajęcia mają w sobie tyle funu i energii jak u żadnego innego trenera indywidualnego w Łodzi. Kamil zwróci uwagę na Wasze deficyty i w zależności od Waszych celów, będzie dostosowywał Wasz plan treningowy pod Wasze potrzeby. Dodatkowo: jeżeli jesteście osobami potrzebującymi dodatkowego kopa mocy, wyciśnie z Was to co najlepsze! Z całego serca polecam Kamila wszystkim osobom, które chcą zacząć przygodę z siłownią, ale i tym, dla których nauka odpowiedniej techniki ćwiczeń oraz prawidłowe ich wykonywanie stoi na piedestale jako podwaliny zmiany Waszego życia!

Krzysztof Karp ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek

Adres

Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek znajduje się w Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 135, 92-318 Łódź, Polska

Telefon

Numer telefonu do Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek jest +48 731 931 186

Strona internetowa

Strona internetowa Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek jest: fitwujek.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:30–22:00
Wtorek: 07:30–22:00
Środa: 07:30–22:00
Czwartek: 07:30–22:00
Piątek: 07:30–22:00
Sobota: 07:30–10:30
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek

    Podobne alternatywy do Kamil Polewczyk – Trener personalny Łódź – prowadzenie online | Fit Wujek

    Go up