Trener Personalny Wojciech Suchan

📍 Dietetycy w Nysa

9.1

Trener Personalny Wojciech Suchan

W Nysie znajdziesz wsparcie w dążeniu do celów treningowych z Trenerem Personalnym Wojciechem Suchanem. Oferuje on spersonalizowane plany treningowe i dietetyczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości. Nacisk kładziony jest na indywidualne podejście, stały kontakt i profesjonalizm.

Wojciech Suchan zapewnia kompleksowe wsparcie, w tym monitorowanie postępów, poprawę techniki oraz uwzględnienie aspektów psychologicznych związanych z treningiem i odżywianiem. Jego usługa to nie tylko ćwiczenia, ale i motywacja oraz budowanie pozytywnych nawyków.

Cechy i usługi Trener Personalny Wojciech Suchan

Dostępne opcje

  • Zajęcia online
  • Usługi na świeżym powietrzu
  • Usługi na miejscu

Udogodnienia

  • Toaleta

Planowanie

  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Trener Personalny Wojciech Suchan jest na pozycji 5 z 25 w dietetycy w Nysa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Trener Personalny Wojciech Suchan ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 68 opinii w Google

Dawid Gocyła

Polecam współpracę z Wojtkiem. Od początku widać, że to osoba, która serio podchodzi do tematu profesjonalnie i zależy jej na efektach podopiecznych i samopoczuciu a nie tylko na odbębnienia treningu, i zawinięcia kasy w kieszeń. Duży plus za stały kontakt – można napisać praktycznie w każdej sprawie i na bieżąco odpisuje w krótkim czasie, nigdy nie miałem poczucia że mnie olewa. Treningi prowadzone są konkretnie: nie stoi z zegarkiem w ręku, tylko robi pełny trening od początku do końca, pilnuje techniki i na bieżąco poprawia błędy - z anielską cierpliwością. Mega doceniam też to, że plan i dieta nie są robione na sztywno kopiuj wklej – Suchy wprowadza korekty na podstawie pomiarów i postępów, dzięki czemu to wszystko ma sens i faktycznie działa. Cena jak na taką opiekę jest też naprawdę rozsądna. Atmosfera na treningach jest luźna i normalna, jest dobry kontakt, ale jednocześnie trener potrafi zmotywować i bierze pod uwagę też czynniki psychiczne (nastawienie do jedzenia i treningów, gorsze dni itd.). Warto też dodać jedno: trener potrafi wymagać, więc jak ktoś szuka "klepania po plecach" to niekoniecznie. Ale jeśli człowiek robi robotę konsekwentnie, to można zobaczyć naprawdę zajebiste efekty.

Dawid Gocyła ☆ 5/5
Maj Ka.

Wojtek jest jak RedBull - dodaje skrzydeł tym, którzy gdzieś je po drodze zgubili... Trening i jego efekty to jedno... Jest profesjonalistą - nie tylko w naszej opinii laików, ale też lekarzy i fizjoterapeutów, którzy po zapoznaniu ze szczegółowym opisem treningów przygotowanym przez Wojtka wpisali w zalecenia kontynuację treningów z TYM trenerem. To o czym jeszcze trzeba wspomnieć to jest to, że ma ogromny dar odbudowywania poczucia własnej wartości, budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku, wsparciu i życzliwości. Rozpoczęcie współpracy z Wojtkiem to najlepsza decyzja w naszym życiu. Bo nie ma większego szczęścia niż widok własnego dziecka, któremu z każdym treningiem wraca radość życia. Profesjonalny plan żywieniowy, stały kontakt, trening dobrany personalnie do wieku i stanu zdrowia. W bonusie wzrost pewności siebie! Jeśli Twój nastolatek potrzebuje porządnego kopa motywacji i pozytywnego nastawienia - kontakt z Wojtkiem będzie również waszą najlepszą decyzją!

Maj Ka. ☆ 5/5
Adam Wic

Po prostu świetny człowiek z pasją, podejściem do ludzi oraz wiedzą. Jeżeli szukasz kogoś kto nie będzie Cię miał za bankomat, a będzie faktycznie dla Ciebie to Wojtek spełnia te kryteria. Polecam z całego serca.

Adam Wic ☆ 5/5
Mikołaj

Pracując z trenerem Wojciech Suchan czułem się bezpiecznie i komfortowo. Jego rady i wskazówki są merytoryczne i pomocne, a pasja i zaangażowanie jest zaraźliwa 😀. Polecam każdemu kto CHCE osiągnąć sukces.

Mikołaj ☆ 5/5
Lukasz Adamski

Bardzo dlugo szukalem trenera z prawdziwego zdarzenia i wkoncu znalezlem Wojteka, Trenera z ogromna wiedza pasja i zaangażowaniem w kazdy szczegol diety, trenigu i suplementacji. Polecam z calego serca ‼️👊🏻💥

Lukasz Adamski ☆ 5/5
Yogisiek

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z odchudzaniem, ważyłem około 165 kg i byłem pełen wątpliwości, czy w ogóle dam radę coś zmienić. Dzięki profesjonalnemu wsparciu Wojtka moje życie zmieniło się nie do poznania. To nie tylko świetny specjalista, ale też człowiek, który potrafi zmotywować nawet w najtrudniejszych momentach. Plan treningowy był zawsze dopasowany do moich możliwości, a dieta – realna do utrzymania. Dzięki jego cierpliwości, zaangażowaniu i ogromnej wiedzy udało mi się osiągnąć coś, co kiedyś wydawało się nierealne. Schudłem 65 kg, ale zyskałem znacznie więcej – zdrowie, pewność siebie i zupełnie nowe życie. Z całego serca polecam współpracę z tym trenerem każdemu, kto szuka realnych efektów i wsparcia na najwyższym poziomie.

Yogisiek ☆ 5/5
Wiktoria

Z całego serca polecam współpracę z Wojtkiem! Dzięki jego profesjonalnemu podejściu i ogromnemu zaangażowaniu nie tylko zbudowałam piękną sylwetkę i znacząco zredukowałam tkankę tłuszczową, ale przede wszystkim nabrałam pewności siebie, której tak długo mi brakowało. Przez cały okres naszej współpracy mogłam liczyć na stały kontakt, motywację i wsparcie – nie tylko w zakresie treningów, ale też w codziennych wyzwaniach. Każdy trening był dopasowany indywidualnie, a postępy były widoczne z tygodnia na tydzień. Jeśli ktoś szuka nie tylko trenera, ale i prawdziwego przewodnika w drodze do lepszej wersji siebie – to właśnie tutaj!

Wiktoria ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Trener Personalny Wojciech Suchan

Adres

Trener Personalny Wojciech Suchan znajduje się w Otmuchowska 66a, 48-300 Nysa, Polska

Telefon

Numer telefonu do Trener Personalny Wojciech Suchan jest +48 695 218 628

Strona internetowa

Strona internetowa Trener Personalny Wojciech Suchan jest: teamsuchy.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny

Skontaktuj się z Trener Personalny Wojciech Suchan

    Podobne alternatywy do Trener Personalny Wojciech Suchan

    Go up