Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie

📍 Dietetycy w Suwałki

Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie

6.5

Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie

Gabinet Projekt Zdrowie w Suwałkach to miejsce, gdzie kompleksowo dbasz o swoje zdrowie i sylwetkę. Specjalizują się w odchudzaniu, oferując spersonalizowane plany żywieniowe dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Profesjonalizm i indywidualne podejście są tutaj priorytetem, co przekłada się na realne i długotrwałe efekty.

Pani Marta, dietetyk w Projekcie Zdrowie, wyróżnia się swoją wiedzą i umiejętnością budowania relacji z pacjentami, tworząc przyjazną i motywującą atmosferę. Gabinet oferuje konsultacje i pomoc w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych oraz osiągnięciu celów zdrowotnych. To idealne miejsce dla osób szukających wspiercia dietetycznego w Suwałkach.

Cechy i usługi Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie

Udogodnienia

  • Toaleta

Planowanie

  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie jest na pozycji 8 z 10 w dietetycy w Suwałki

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 4 opinii w Google

Ewa Omilian

Z całego serca polecam Panią Martę! Jej profesjonalizm, indywidualne podejście oraz ogromna wiedza budzą zaufanie od pierwszego spotkania. Cała współpraca przebiega w miłej i wspierającej atmosferze.

Ewa Omilian ☆ 5/5
Grażyna Kulbacka

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta oraz ogromna wiedza! Pani Marta świetnie dostosowała plan żywieniowy do moich potrzeb i stylu życia, dzięki czemu szybko zauważyłam pozytywne efekty. Polecam każdemu, kto szuka skutecznej pomocy w osiągnięciu swoich celów zdrowotnych!

Grażyna Kulbacka ☆ 5/5
Martyna Olszewska

Ogromna wiedza i indywidualne podejście to same atuty. Jestem pod wrażeniem:) Pani Marta bardzo nam pomogła w wyborze właściwej drogi żywieniowej.

Martyna Olszewska ☆ 5/5
Martyna Martyna

Polecam Panią Martę. Profesjonalne podejście. Miła obsługa 😊

Martyna Martyna ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie

Adres

Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie znajduje się w Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 5, 16-400 Suwałki, Polska

Telefon

Numer telefonu do Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie jest +48 535 316 895

Strona internetowa

Strona internetowa Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie jest: suwalki.projektzdrowie.info

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 10:00–18:00
Czwartek: 11:00–19:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie

    Podobne alternatywy do Dietetyk Suwałki - Odchudzanie - Gabinet Projekt Zdrowie

    Go up