Sklep SFD Świnoujście

📍 Dietetycy w Świnoujście

10.0

Sklep SFD Świnoujście

Sklep SFD w Świnoujściu to punkt obowiązkowy dla osób ceniących aktywny tryb życia i dbających o odpowiednią dietę. Oferuje szeroki wybór suplementów diety, odżywki i akcesoria treningowe, zaspokajając potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Zespół profesjonalistów z przyjemnością udzieli fachowego doradztwa.

Charakteryzuje się wyjątkowo przyjazną atmosferą i kompetentną obsługą, która nie tylko posiada szeroką wiedzę o produktach, ale także służy spersonalizowanymi sugestiami. Regularne aktualizacje asortymentu zapewniają dostęp do najnowszych produktów na rynku.

Cechy i usługi Sklep SFD Świnoujście

Dostępne opcje

  • Dostawa
  • Odbiór w sklepie
  • Zakupy stacjonarne

Ułatwienia dostępu

  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Planowanie

  • Szybkie zakupy

Płatności

  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Parking

  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny parking przy ulicy

Sklep SFD Świnoujście jest na pozycji 1 z 7 w dietetycy w Świnoujście

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Sklep SFD Świnoujście ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 156 opinii w Google

Patryk Wolski

Dziękuję za bardzo dobre doradztwo , miła obsługę i spory rabat . Zawsze dobrze wysłuchać dobrych porad . Jestem turystą który raz w roku przyjeżdża do Świnoujścia i na pewno w przyszłych wakacjach muszę przyjechać do tego sklepu i zrobić spore zapasy takie jak dziś .👍😁💪 Polecam 😁💪

Patryk Wolski ☆ 5/5
Agat

Sklep profesjonalny. Pan sprzedający ma pełną wiedze o produktach, wie co sprzedaje i umie doradzić. Doceniam i polecam.

Agat ☆ 5/5
Anu Laa

Polecam !! Profesjonalna obsługa , odpowiedzą na każde pytanie . Super wyposażony sklep . Zapasy słodyczy na bieżąco uzupełniane 🙂

Anu Laa ☆ 5/5
Sandra Szymczak

Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze chętni do pomocy i odpowiadania na pytania 😊 Sklep świetnie zaopatrzony oby tak dalej 😊👍 Nie raz już skorzystałam z oferty i na pewno wrócę 😊 Do takiego sklepu wraca się z przyjemnością 😊👍

Sandra Szymczak ☆ 5/5
Wojciech Ziarnik

Serdecznie polecam! Wszedłem niby tylko po kreatynę, ale dzięki fachowemu doradztwu wpadła jeszcze przedtreningówka i magnez + cynk. Do następnego 💪

Wojciech Ziarnik ☆ 5/5
Nikodem Mowinski

Ostatnio miałem przyjemność zrobić zakupy w sklepie SFD i muszę przyznać, że doświadczenie było wyjątkowo pozytywne. Sklep oferuje szeroki wybór produktów wysokiej jakości, a ceny są bardzo konkurencyjne. Jednak to, co wyróżnia ten sklep, to doskonała obsługa klienta. Sprzedawca, z którym miałem do czynienia, był niezwykle uprzejmy, pomocny i dobrze poinformowany. Szybko odpowiedział na wszystkie moje pytania, doradził w wyborze odpowiedniego produktu i zadbał o to, aby całe doświadczenie zakupowe było jak najbardziej komfortowe. Dzięki jego profesjonalizmowi i życzliwości, na pewno wrócę do tego sklepu na kolejne zakupy.

Nikodem Mowinski ☆ 5/5
Monika Nerwińska

Bardzo miła obsługa. Zawsze można liczyć na pomoc i doradzenie co wybrać 🙂 super produkty z super składem. Nasze serca podbiła Kawa. Extra smakuje i daje kopa !

Monika Nerwińska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Sklep SFD Świnoujście

Adres

Sklep SFD Świnoujście znajduje się w 11 Listopada 3b, 72-600 Świnoujście, Polska

Strona internetowa

Strona internetowa Sklep SFD Świnoujście jest: sklep.sfd.pl/SklepyStacjonarne.aspx

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–19:00
Wtorek: 09:00–19:00
Środa: 09:00–19:00
Czwartek: 09:00–19:00
Piątek: 09:00–19:00
Sobota: 09:00–16:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Sklep SFD Świnoujście

    Podobne alternatywy do Sklep SFD Świnoujście

    Go up