Akademia Dietetyki

📍 Dietetycy w Warszawa

6.9

Akademia Dietetyki w Warszawie to renomowane centrum kształcenia, oferujące profesjonalne szkolenia z zakresu dietetyki klinicznej i żywieniowej. Zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie, pod okiem doświadczonych wykładowców. Nacisk kładziony jest na przystępną prezentację materiału oraz zapewnienie wsparcia kursantom na każdym etapie kształcenia, z możliwością zadawania pytań i uzyskiwania dodatkowych wyjaśnień.

Szkolenia wyróżniają się merytoryczną głębią oraz aktualizacją treści, co pozwala na poszerzanie wiedzy i ciągły rozwój zawodowy. Akademia stawia na indywidualne podejście do każdego uczestnika, a kompleksowe materiały szkoleniowe wspierają efektywną naukę. Oferta Akademii obejmuje również szkolenia specjalistyczne.

Cechy i usługi Akademia Dietetyki

Dostępne opcje

  • Zajęcia online

Akademia Dietetyki jest na pozycji 179 z 402 w dietetycy w Warszawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Akademia Dietetyki ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 25 opinii w Google

Sandra Silverio

Bardzo polecam. Kursy intensywne z racji dużej ilości materiału, ale prowadzone w profesjonalny i przystępny sposób. Pani prowadząca zajęcia odpowiada na wszystkie pytania kursantów również w przerwach oraz po zajęciach jeżeli coś pozostaje niejasne.

Sandra Silverio ☆ 5/5
Joanna Różańska

Bardzo polecam szkolenie w Akademii. Jestem pod wrażeniem merytoryczności wykładów jak również nastawienia na słuchacza. Pani Agnieszka odpowiada na wszystkie pytania, poświęca osobny czas dla osób które mają dodatkowe pytania. Podręcznik napisany jest w sposób przejrzysty, merytoryczny i prosty w odbiorze. Na pewno skorzystam jescze z kursu zaawansowanego i specjalistycznego.

Joanna Różańska ☆ 5/5
Monik m

Szkolenie prowadzone przez Panią Olgę Mrawiec było bardzo ciekawie i na wysokim poziomie. Do poprawienia i zaktualizowana są dane statystyczne. Duży ogrom wiedzy jaki otrzymałam może zainspirować do zmiany nawyków jak i do dalszego rozwoju.

Monik m ☆ 5/5
Karolina Sobala

Szkolenie prowadzone z pełną pasją i profesjonalizmem. Wiedza przekazywana w sposób bardzo ciekawy i zaraża zagłębianiem się coraz bardziej w tematykę dietetyki.. 🍎🍌 Zawsze można zadać swoje pytania i uzyskać rzetelne odpowiedzi Prowadzącej. Polecam serdecznie 👌

Karolina Sobala ☆ 5/5
Dietetyka logiczna

Jako absolwent żywienia z Warszawskiej SGGW trafiłem na kurs w celu odświeżenia oraz zaktualizowania wiedzy z zakresu żywienia człowieka. Wybór padł na Akademię Dietetyki, ponieważ przeglądając oferty kursów na warszawskim rynku, jedynie Akademia oferuje tak dużą ilość godzin, w porównaniu ze stosunkowo niskim kosztem, jak również możliwość szkolenia w tak zróżnicowanym zakresie (3 poziomy szkolenia zawodowego). Na plus zaliczyłbym również duże doświadczenie prowadzących, merytoryczne przygotowanie i ciekawy sposób prowadzonych zajęć - jestem już po podstawowym etapie szkolenia. Dodatkowym atutem jest niewątpliwie możliwość uzyskania dyplomu tłumaczonego na język angielski. Aktualnie zaczynam część zaawansowaną kursu i wierzę, że się nie rozczaruję. Wszystkim, którzy chcieliby zdobyć wiedzę z zakresu żywienia człowieka, tak dla siebie, jak i w celu rozwoju zawodowego, gorąco polecam Akademię Dietetyki.

Dietetyka logiczna ☆ 5/5
PK B

Jestem bardzo zadowolona z kursu, ogrom wiedzy przekazany w zrozumiały sposób - w dużym stopniu dzięki prowadzącej p. Oldze Mrawiec. Zwróciłabym tylko uwagę na odświeżenie danych statystycznych w podręczniku oraz na zdrowszy catering.

PK B ☆ 5/5
Katarzyna Chlebowicz-Dejtrowska

Będąc osobą dbającą o zdrowe żywienie siebie oraz swoich najbliższych chciałam poszerzyć swoją wiedzę. Wybór padł na Akademię Dietetyki. Jestem bardzo zadowolona z informacji jakie są przekazywane na wykładach, ponieważ zajęcia są prowadzone w sposób bardzo kompetentny i profesjonalny. Oprócz kursów stacjonarnych jest możliwość skorzystania z kursów online, co stanowi dodatkowy atut i na pewno z takich kursów skorzystam. Również sama Akademia Dietetyki podchodzi do kursantów w bardzo profesjonalny sposób. Szczerze polecam kursy w Akademii Dietetyki.

Katarzyna Chlebowicz-Dejtrowska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Akademia Dietetyki

Adres

Akademia Dietetyki znajduje się w Raszyńska 22, 02-026 Warszawa, Polska

Telefon

Numer telefonu do Akademia Dietetyki jest +48 22 250 13 50

Strona internetowa

Strona internetowa Akademia Dietetyki jest: akademiadietetyki.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Akademia Dietetyki

    Podobne alternatywy do Akademia Dietetyki

    Go up