Centrum Dietetyczne MonVita, Monika Hajduk
Centrum Dietetyczne MonVita, Monika Hajduk
Centrum Dietetyczne MonVita, prowadzone przez Monikę Hajduk w Warszawie, oferuje profesjonalne konsultacje dietetyczne i indywidualne plany żywieniowe. Specjalistka kładzie duży nacisk na zrozumienie potrzeb i preferencji pacjentów, tworząc rozwiązania dostosowane do ich stylu życia i indywidualnych celów.
Monika Hajduk to doświadczona dietetyczka, która zapewnia wsparcie i edukację w zakresie zdrowego odżywiania. Skupia się na motywacji pacjentów i budowaniu pozytywnych nawyków, co pozwala osiągnąć trwałe rezultaty i cieszyć się lepszym samopoczuciem dzięki zrównoważonej diecie.
Cechy i usługi Centrum Dietetyczne MonVita, Monika Hajduk
Ułatwienia dostępu
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
- Toaleta
Planowanie
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Centrum Dietetyczne MonVita, Monika Hajduk jest na pozycji 296 z 402 w dietetycy w Warszawa
Opinie klientów
Centrum Dietetyczne MonVita, Monika Hajduk ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 10 opinii w Google
To nie kolejna dieta cud. Nie żadna firma która próbuje złapać klienta i ściągnąć kasę za wizytę. Z Panią Moniką to prawdziwa ciekawa przygoda i przyjemność w zrzucaniu zbędnych kilogramów, bez zbędnych wyrzeczeń i zgodnie z tym co ja lubię. Jeśli jesteście na etapie szukania dietetyka, to GRATULUJĘ właśnie znaleźliście!
Pani Monika to cudowna profesjonalistka. Bardzo miła, życzliwa, ma ogromną wiedzę i bierze pod uwagę wszystkie preferencje żywieniowe pacjenta. Na diecie pani Moniki schudłam zdrowo, a co najważniejsze nie byłam w ogóle głodna. Dostałam naprawdę wiele smacznych i zróżnicowanych przepisów dostosowanych do mojego stylu życia i preferencji żywieniowych 🙂 Polecam z całego serca Panią Monikę.
Pani Monika posiada ogromną i bardzo rzeczową wiedzę. Świetnie sprawdza się jako doradczyni i propagatorka zdrowego stylu życia. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i pomysłami. Posiada zdolność do jasnego przekazywania informacji. Umie motywować i zaraża pozytywną energią :). Prezentuje cechy charakteru przyjazne również dla młodszych pacjentów, ponieważ potrafi zdobywać zaufanie wśród swoich "podopiecznych". Polecam i zachęcam do kontaktu!
To był mój pierwszy kontakt z dietetykiem i cieszę się że trafiłam na Panią Monikę. Polecam za bardzo ludzkie i elastyczne podejście oraz świetny kontakt. Poczułam się bardzo zaopiekowana. Dużo motywacji i edukacji na wizytach. Pani Monika uwzględniła wszystkie moje zachcianki i dostosowała dietę do moich schorzeń.
Niestety nie polecam dla dzieci. Stracony czas i pieniądze. Niby dietetyk dziecięcy a na wizycie mówiła tylko ona. Nie zadawała pytań. Sama próbowałam przekazać o alergiach, pokarmach których po prostu nie toleruje, o których nie zje ( wybiórczość). Z dzieckiem praktyczne nie porozmawiała. Potem dostałam kilka dni później jadłospis, który zawierał wszystkie te pokarmy , o których mówiła, że nie może jeść. Prawdopodobnie ma gotowy jadłospis tylko zmienia nazwisko na formularzu. Kiedy zadzwoniłam, co prawda wysłała inny, faktycznie trochę lepszy, ale się nie sprawdził. Bardzo się zawiodłam. Przyszłam zachęcona do Pani zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie. Na pewno nie nadaje się dla tak małych dzieci, 7 lat.
Polecam skorzystanie z pomocy Pani Moniki i dziękuję za pomoc w doborze odpowiedniej diety. Przynosi oczekiwane rezultaty zdrowotne, a przy tym jest niezwykle prosto i smacznie 🙂
Pełen profesionalizm, zdrowe oparte na EBM sposoby żywienia, bez zbędnych suplementów za miliony monet.
Informacje o Centrum Dietetyczne MonVita, Monika Hajduk
Adres
Centrum Dietetyczne MonVita, Monika Hajduk znajduje się w Al. Jerozolimskie 119A/lokal 27, 02-017 Warszawa, Polska
Telefon
Numer telefonu do Centrum Dietetyczne MonVita, Monika Hajduk jest +48 692 108 338
Strona internetowa
Strona internetowa Centrum Dietetyczne MonVita, Monika Hajduk jest: monvita.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–20:00
Wtorek: 08:00–20:00
Środa: 08:00–20:00
Czwartek: 08:00–20:00
Piątek: 08:00–20:00
Sobota: 08:00–14:00
Niedziela: Zamknięte