Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl

📍 Dietetycy w Warszawa

5.2

Centrum Dietetyki nutrado.pl, zlokalizowane na Mokotowie w Warszawie, to ceniona poradnia dietetyczna oferująca indywidualne podejście do każdego pacjenta. Specjalistyczne konsultacje i dopasowane plany żywieniowe pomagają osiągnąć cele zdrowotne i sylwetkowe. Profesjonalne wsparcie i przekazywana wiedza to fundament długotrwałych zmian nawyków.

Zespół kierowany przez Panią Mariannę zapewnia kompleksową pomoc w zakresie odżywiania i dietetyki. Oferowane usługi obejmują zarówno pomoc w walce z nadwagą, jak i wsparcie w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych, np. dolegliwości żołądkowe. To miejsce, w którym zmiana nawyków żywieniowych staje się prostsza i bardziej satysfakcjonująca.

Cechy i usługi Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl

Ułatwienia dostępu

  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Udogodnienia

  • Toaleta
  • Toaleta unisex

Planowanie

  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Płatności

  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl jest na pozycji 336 z 402 w dietetycy w Warszawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 3 opinii w Google

Krzysztof Rafał Smosarski

Współpraca z Panią Marianną to czysta przyjemność. Dzięki indywidualnemu podejściu i doskonale do mnie dostosowanej diecie - zmiana nawyków okazała się znacznie prostsza. Wybitna specjalistka.

Krzysztof Rafał Smosarski ☆ 5/5
Marzena Gazda Ciepielowska

Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy z panią Marianna. Jest specjalistą o ogromnej wiedzy, bardzo empatyczna, słucha pacjenta i wszystko tłumaczy. Już podczas pierwszej konsultacji dostałam wiele wskazówek dotyczących odżywiania które, co ważne, łatwo wdrożyć do codziennej diety. I co najważniejsze zaproponowana dieta przyniosła oczekiwane przeze mnie rezultaty: widoczna poprawa sylwetki a przede wszytkim lepsze samopoczucie. Bardzo polecam panią Mariannę, przemiła osoba i świetny dietetyk.

Marzena Gazda Ciepielowska ☆ 5/5
Faraz Samani

I am an expat living in Warsaw. I have had a serious stomach upset for several year but Marianna has helped me in the right path to healing process, through her expertise, special diet prescription and medicinal recommendations. Thanks to her I am feeling much better and I am enjoying my life much more.

Faraz Samani ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl

Adres

Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl znajduje się w Sportslab, Racławicka 146/p. III, 00-117 Warszawa, Polska

Telefon

Numer telefonu do Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl jest +48 506 075 494

Strona internetowa

Strona internetowa Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl jest: nutrado.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 15:00–20:00
Wtorek: 15:00–20:00
Środa: 15:00–20:00
Czwartek: 15:00–20:00
Piątek: 15:00–20:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl

    Podobne alternatywy do Dietetyk Warszawa, Poradnia dietetyczna Mokotów | Centrum Dietetyki nutrado.pl

    Go up