Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk

📍 Dietetycy w Warszawa

6.4

Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk w Warszawie oferuje profesjonalne wsparcie w zakresie żywienia. Specjalista wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, budując dietę w oparciu o szczegółowe wywiady i analizy. Skupia się na tworzeniu rozwiązań, które są zarówno skuteczne, jak i łatwe do wdrożenia w codzienne życie.

Klienci doceniają kompetencje i zaangażowanie Piotra Zduńczyka. Dzięki jego pomocy możliwe jest nie tylko osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, ale również nauczenie się odpowiednich nawyków żywieniowych, co przekłada się na poprawę ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Cechy i usługi Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk

Dostępne opcje

  • Usługi na miejscu

Ułatwienia dostępu

  • Toaleta dla osób na wózkach

Udogodnienia

  • Toaleta

Klienci

  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+

Planowanie

  • Wymagane umówienie wizyty
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Płatności

  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe

Parking

  • Płatny parking przy ulicy

Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk jest na pozycji 228 z 402 w dietetycy w Warszawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 14 opinii w Google

Aleksandra Czułnowska

Bardzo polecam pana Piotra Zduńczyka! Od kilku lat zmagam się z ogromnymi wzdęciami, które występowały codziennie. Towarzyszyły im przewlekłe zaparcia, silny ból, uczucie rozpierania oraz kucie w jelicie – mój brzuch wyglądał, jakbym była w ciąży. Większość posiłków również nasilała moje dolegliwości. We wrześniu rozpoczęłam współpracę z panem Piotrem i już teraz widzę ogromną poprawę – objawy w końcu ustępują. Pan Piotr przeprowadził bardzo dokładny wywiad i dobrał dietę w sposób szczegółowy, ale jednocześnie prosto i praktycznie. Posiłki są szybkie w przygotowaniu, smaczne i dopasowane do moich potrzeb. Dodatkowo, badania, które mi zlecił, okazały się strzałem w dziesiątkę! To świetny specjalista – przemiły, kompetentny i, co najważniejsze, skuteczny. Na każdym etapie mogłam liczyć na jego wsparcie i zaangażowanie, zarówno na spotkaniach, jak i telefonicznie. Serdecznie polecam!

Aleksandra Czułnowska ☆ 5/5
Jolanta Kaspryk

Dzięki współpracy z Panem Piotrem Zduńczykiem osiągnęłam świetne rezultaty – nie tylko schudłam, ale przede wszystkim nauczyłam się prawidłowo odżywiać, dopasowując skład i ilość posiłków do moich indywidualnych potrzeb. Szczególnie doceniam Jego fachową wiedzę oraz umiejętność dostosowania diety do moich potrzeb zdrowotnych. Nieocenionym wsparciem była również dedykowana aplikacja z spersonalizowanymi przepisami, która znacznie ułatwiła mi stosowanie się do zaleceń. Jestem niezwykle zadowolona z całej współpracy – Pan Piotr to świetny specjalista, który naprawdę słucha swoich pacjentów i skutecznie pomaga osiągać cele. Z czystym sumieniem polecam!

Jolanta Kaspryk ☆ 5/5
K M

Pan Piotr jest bardzo dobrym specjalistą, przeprowadza szczegółowy wywiad i dobiera produkty według upodobań pacjenta. Jeśli coś się nie sprawdza w diecie to dostosowuje i zmienia menu tak aby nie zniechęcić pacjenta do trzymania diety. Jeśli się trzyma diety to efekty widać już po pierwszym miesiacu. Polecam

K M ☆ 5/5
Michał Ziółkowski

Na Pana Piotra dostałem namiar z polecenia. Współpracujemy od listopada i na ten moment efekty są bardzo dobre. Waga spadła o 15 kg czuję się dużo lepiej niż wcześniej i widać znaczącą poprawę w wynikach badań. Bardzo dziękuję za fachową opiekę i odpowiedni dobór składników według Naszych ustaleń. Przez to dieta jest smaczna i prosta w obsłudze oraz nie absorbuje zbyt dużo czasu na przygotowanie.

Michał Ziółkowski ☆ 5/5
Sylwu Gonteil

Dziekuję za ekstra przepisy z dynią w roli głównej.Bardzo spodobała mi się forma przekazania jadłospisu ,już od pierwszych dni diety poczułem się lekko jak bym już zrzucił to czego miałem się pozbyć. Zalecone probiotyki i suplementy działają cuda. Ogólnie proste smaczne posiłki . Bardzo Polecam !!!!

Sylwu Gonteil ☆ 5/5
Mariusz Dobosz

Ułożona przez Pana Piotra dieta w listopadzie 2019 roku pozwoliła mi zrzucić zbędne 10 kg. Posiłki są proste do przygotowania, są bardzo smaczne i po nich nie czuję się głodny. Dzięki diecie czuje się lepiej i wróciłem do regularnych ćwiczeń. Czekam na dalsze efekty i każdemu polecam.

Mariusz Dobosz ☆ 5/5
Magdalena Gientka-Wujkowska

Nazwa "Poradnia dobry dietetyk Piotr Zduńczyk"powinna zostać zmieniona na bardzo dobry dietetyk.! Przemiły, kompetentny a przede wszystkim skuteczny!!Po wielu wcześniej podejmowanych, nieudanych próbach schudnięcia po raz pierwszy widzę światełko w tunelu. W 6 tyg. 4 kg , bez męki i głodzenia. Polecam. Odchudzanie z panem Piotrem zaczyna właśnie mój mąż.

Magdalena Gientka-Wujkowska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk

Adres

Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk znajduje się w Smolna 32/2, 00-375 Warszawa, Polska

Telefon

Numer telefonu do Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk jest +48 515 455 784

Strona internetowa

Strona internetowa Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk jest: zdunczyk.dobrydietetyk.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00–19:00
Wtorek: 10:00–19:00
Środa: 10:00–19:00
Czwartek: 10:00–19:00
Piątek: 10:00–19:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk

    Podobne alternatywy do Poradnia DOBRY DIETETYK Piotr Zduńczyk

    Go up