Dietetyk Włocławek / Poradnia Dietetyczno - Sportowa
Dietetyk Włocławek / Poradnia Dietetyczno-Sportowa to miejsce, gdzie profesjonalne podejście łączy się z indywidualnym planowaniem żywienia. Oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie poprawy zdrowia i sylwetki, opierając się na solidnej wiedzy i indywidualnych potrzebach każdego klienta. Świadczone usługi obejmują zarówno pomoc w walce z nadwagą, jak i opracowywanie diet dla osób aktywnych fizycznie.
Specjalista wyróżnia się empatycznym podejściem i dużą troską o dobro Pacjenta. Pomaga w budowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, oferując praktyczne wskazówki i wsparcie na każdym etapie zmiany. Skupienie na edukacji żywieniowej i motywacji do długotrwałej poprawy stanu zdrowia to klucz do sukcesu.
Cechy i usługi Dietetyk Włocławek / Poradnia Dietetyczno - Sportowa
Udogodnienia
- Toaleta
Planowanie
- Wymagane umówienie wizyty
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
- Karty debetowe
- Płatności mobilne NFC
Dietetyk Włocławek / Poradnia Dietetyczno - Sportowa jest na pozycji 3 z 12 w dietetycy w Włocławek
Opinie klientów
Dietetyk Włocławek / Poradnia Dietetyczno - Sportowa ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 61 opinii w Google
Profesjonalna obsługa i podejście. Komunikacja oraz porady dostępne bez żadnych problemów. Wysoka jakość produktów i ich skuteczność. Po 7 mc leczenia i stosowania się do zaleceń ani śladu po chorobie. Dziękuje 🙂 polecam każdemu, kto chce świadomie zadbać o siebie i swoje zdrowie.
Ryszard to dietetyk, który oprócz swojej niesamowitej wiedzy i zaangażowania posiada również ogromną ilość empatii i życzliwości. Motywuje do działania i wdrażania nowych nawyków żywieniowych. Udziela wielu praktycznych porad, więc o efekty nie trzeba długo się prosić. Gorąco polecam tego miłego i skutecznego specjalistę.
Miałem problem.z nadwagą i złymi nawykami żywieniowymi.Na swojej drodze spotkałem dietetyka Ryszarda ,który przeprowadził rozmowę, przeprowadził badanie , zaproponował dietę, jedzenie które lu iłem i było łatwo zrobić . Czas i zmiana myślenia, chęć zdrowego odżywiania dawała efekty . Dieta działała i z tygodnia na tydzień ubywało kilogramów ,a ja coraz bardziej zadowolony i szczęśliwy.Start waga 95 kg ,dziś po ponad roku waga 79 kg BARDZO POLECAM Ryszarda jako dobrego dietetyka ale też jako człowieka
Pełen profesjonalizm.Fantastyczny specjalista,niemożliwe stało się możliwym.Dieta smaczna,prosta i skuteczna,a przede wszystkim zdrowa.Jestem bardzo zadowolona z utraty wagi,wyników i bardzo dużej poprawy zdrowia.Polecam wszystkim.Z konsultacji oraz pomocy dietetyka Ryśka korzysta już bardzo dużo moich znajomych i każdy jest zachwycony podejściem,profesjonalizmem i efektem współpracy.Mam porównanie z dwoma innymi dietetykami i z pełną świadomością twierdzę,że Rysiek jest numerem jeden.Ważne jest jeszcze to,że płacisz raz i wiesz co jesz.Nie wydajesz co miesiąc pieniędzy na nowe diety.Polecam z całego serca.
Współpraca super – świetny kontakt, wszystko jasno i konkretnie. Jadłospis idealnie dopasowany do moich potrzeb. Dietetyk uważny, zaangażowany i bardzo profesjonalny. Polecam z całego serca!
Polecam serdecznie! Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Rysia. Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo miły, uprzejmy, rzeczowy. Wszystko wyjaśnił jasno i przejrzyście. Dobrze dobrana dieta, posiłki łatwe w przygotowaniu. 😄 Są efekty, a to najważniejsze! Dziękuję! 💪
Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm, podejście do klienta, rzeczowe wytłumaczenie związku między żywieniem - treningiem - formą sportową z uwzględnieniem jednostki chorobowej młodego człowieka Dieta rozpisana posiłki proste i łatwe do przygotowania a przede wszystkim smaczne. Po miesiącu widać pierwsze efekty! 🙂💪
Informacje o Dietetyk Włocławek / Poradnia Dietetyczno - Sportowa
Adres
Dietetyk Włocławek / Poradnia Dietetyczno - Sportowa znajduje się w Polskiej Organizacji Wojskowej 8/31, 87-800 Włocławek, Polska
Telefon
Numer telefonu do Dietetyk Włocławek / Poradnia Dietetyczno - Sportowa jest +48 603 136 055
Strona internetowa
Strona internetowa Dietetyk Włocławek / Poradnia Dietetyczno - Sportowa jest: poradniadietetyczno-sportowa.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–18:00
Wtorek: 09:00–18:00
Środa: 09:00–18:00
Czwartek: 09:00–18:00
Piątek: 09:00–18:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte