Centrum Zdrowego Odżywiania

📍 Dietetycy w Wrocław

6.3

Centrum Zdrowego Odżywiania Wrocław

Centrum Zdrowego Odżywiania w Wrocławiu oferuje profesjonalne wsparcie w zakresie zmiany nawyków żywieniowych i osiągnięcia celów zdrowotnych. Specjalistyczna pomoc dietetyków skupia się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, uwzględniając jego potrzeby i preferencje.

Pracownicy kładą nacisk na edukację żywieniową i budowanie świadomości na temat zdrowego stylu życia. Usługi obejmują opracowywanie spersonalizowanych diet, a także wsparcie w utrzymaniu efektów i uniknięciu efektu jo-jo.

Cechy i usługi Centrum Zdrowego Odżywiania

Ułatwienia dostępu

  • Toaleta dla osób na wózkach

Udogodnienia

  • Toaleta

Planowanie

  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Centrum Zdrowego Odżywiania jest na pozycji 65 z 101 w dietetycy w Wrocław

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Centrum Zdrowego Odżywiania ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 7 opinii w Google

Klementyna Kostrzębska

Dzięki współpracy z Panią Mileną w ciągu roku schudłam 25 kg. Zmieniłam także nawyki żywieniowe, które znacząco wpłynęły na poprawę stanu mojego zdrowia. Co najważniejsze, stosując dietę nie byłam głodna 🙂 Serdecznie polecam współpracę z Panią Mileną.

Klementyna Kostrzębska ☆ 5/5
Joanna Krawczyk

Pani Milena jest profesjonalistką w swoim zawodzie na najwyższym poziomie.Chociaż nie wierzyłam we własne siły z pomocą p. Mileny schudłam 12kg w zaledwie kilka miesięcy.Odzyskałam pewność siebie a przede wszystkim zdrowie. Służyła pomocą i poradą w każdej chwili.Dieta, którą mi zaproponowała była bez większych wyrzeczeń.Dziś mogę z ręką na sercu powiedzieć ,że jestem jej bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobiła.Serdecznie polecam.

Joanna Krawczyk ☆ 5/5
Krzysztof Kołodziejczyk

No cóż, nie ma co pisać. Trzeba iść i się przekonać. Bardzo otwarta i chętna do współpracy. Żadnych głodówek. Polecam nie tylko dla tych co chcą pozbyć się kilku kilogramów, ale również dla tych co chcą nabrać zdrowych nawyków żywieniowych. Gorąco polecam!

Krzysztof Kołodziejczyk ☆ 5/5
Oliwia Kiwacz

Fantastyczna atmosfera, ogromny profesjonalizm i świetne wyniki. Pani Milena to jedyna osoba, której udało się zmienić moje nawyki żywieniowe i w rezultacie - mój wygląd i samopoczucie 🙂 Serdecznie polecam!

Oliwia Kiwacz ☆ 5/5
Filip Bernat

Bardzo sympatycznie i bardzo skutecznie 🙂 Polecam wszystkim, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy lub dopasować dietę do indywidualnych potrzeb.

Filip Bernat ☆ 5/5
Małgorzata Szajkowska

Polecam z całego serducha!

Małgorzata Szajkowska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Centrum Zdrowego Odżywiania

Adres

Centrum Zdrowego Odżywiania znajduje się w Rzeszowska 28, 54-030 Wrocław, Polska

Telefon

Numer telefonu do Centrum Zdrowego Odżywiania jest +48 668 176 913

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–19:00
Wtorek: 08:00–19:00
Środa: 08:00–19:00
Czwartek: 08:00–19:00
Piątek: 08:00–19:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Centrum Zdrowego Odżywiania

    Podobne alternatywy do Centrum Zdrowego Odżywiania

    Go up