Zdrowsza Dieta Catering Dietetyczny

📍 Dietetycy w Zamość

5.4

Zdrowsza Dieta Catering Dietetyczny w Zamościu to propozycja dla osób ceniących wygodę i zbilansowane posiłki. Oferują szeroki wybór diet, przygotowywanych ze świeżych składników, co zapewnia zróżnicowane i smaczne menu. Dużym atutem jest punktualność dostaw oraz profesjonalny i pomocny kontakt z firmą. Warto rozważyć, jeśli szukasz elastycznego rozwiązania dla swojego żywienia.

Chociaż zdarzają się fluktuacje w jakości i świeżości produktów, catering wyróżnia się dbałością o terminowość i staranność w przygotowywaniu posiłków. Podstawą jest weryfikacja szczegółów zamówienia, szczególnie w kontekście diet ekonomicznych i kaloryczności poszczególnych porcji. To opcja dla tych, którzy szukają zindywidualizowanego podejścia i praktycznych posiłków, a także zależy im na <

Cechy i usługi Zdrowsza Dieta Catering Dietetyczny

Dostępne opcje

  • Dostawa

Zdrowsza Dieta Catering Dietetyczny jest na pozycji 10 z 11 w dietetycy w Zamość

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Zdrowsza Dieta Catering Dietetyczny ma ocenę 3.7 na 5 oparte na ponad 38 opinii w Google

Hubert Popiołkowski

Gorąco polecam! Byłem klientem przez ponad pół roku i naprawdę było super. Oferują smaczne posiłki przygotowane z bardzo dobrych produktów. Każdego dnia pojawiało się coś nowego, dzięki czemu menu nigdy się nie nudziło!

Hubert Popiołkowski ☆ 5/5
Justyna Polak

Nie polecam detoxu sokowego od tego Cateringu. O ile kontakt z firmą na 5 to soki są koszmarne. Firma nawet nie przygotowała się do złożonego zamówienia i postanowiła wysłać mi 3 dni z rzędu te same mrnu. Soki są tak niedobre, że wypiłam 2 z 6 dostępnych. Wyglądają jak zabarwiona woda.... nie polecam.

Justyna Polak ☆ 1/5
Regulski Patryk

Przed zmianą właściciela wszystko było jak najbardziej ok. Niestety aktualnie nie polecam tego kateringu. Jedzenie często bywało nie do końca świeże, za to prawie zawsze było na czas. Z narzeczoną mieliśmy dwie różne diety, aczkolwiek niektóre posiłki były te same. W mojej diecie z większą kalorycznością porcje bywały mniejsze niż w diecie z mniejszą (pokazują to zamieszczone zdjęcia - w mojej porcji z niemal 60kcal więcej bagietki były o połowę mniejsze niż w porcji z mniejszą kalorycznościa, porcja sałatki była taka sama) co pozwala przypuszczać że naklejki są naklejane jak podejdzie. Przy wybraniu diety ekonomicznej (3 posiłki zamiast 5) oraz odpowiedniej kaloryczności, okazuje się, że sumaryczna kaloryczność jest dużo mniejsza, ponieważ dieta ekonomiczna to 3 posiłki "zabrane" z diety standardowej o wybranej kaloryczności - niestety podczas zakupu nigdzie nie ma takiej informacji (przynajmniej wtedy nie było). Na plus: -Terminowość -Kontakt - Pani bardzo miła oraz pomocna. Za to dwie gwiazdki

Regulski Patryk ☆ 2/5
Edyta Oszczyk

zamawiam catering dla teściowej od ponad roku i jest bardzo zadowolona , dieta z niskim ig ,jedzenie smaczne , dobrze się po nim czuje , dostawy na czas polecam 🙂

Edyta Oszczyk ☆ 5/5
Kezysiek Ga.

Świetnie zbilansowane i do tego naprawdę smaczne i zróżnicowane posiłki. Do tego sprawna logistyka daje efekt wow! Polecam 😀

Kezysiek Ga. ☆ 5/5
Mateusz Bujakowski

Pyszne jedzenie, szybki dowóz, super obsługa. Gorąco polecam!

Mateusz Bujakowski ☆ 5/5
Gawer Gawer

Dla mnie idealnie Smacznnie i zdrowo Super kontakt z firmą POLECAM

Gawer Gawer ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Zdrowsza Dieta Catering Dietetyczny

Adres

Zdrowsza Dieta Catering Dietetyczny znajduje się w Strefowa 3, 22-400 Zamość, Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: Zamknięte
Sobota: Zamknięte
Niedziela: 08:00–16:00

Skontaktuj się z Zdrowsza Dieta Catering Dietetyczny

    Podobne alternatywy do Zdrowsza Dieta Catering Dietetyczny

    Go up