Dietetyk kliniczny mgr Natalia Bator Centrum Leczenia Dietetycznego
Dietetyk kliniczny mgr Natalia Bator, działający w ramach Centrum Leczenia Dietetycznego w Zduńskiej Woli, oferuje profesjonalną pomoc w zakresie żywienia i zdrowego stylu życia. Indywidualne podejście do każdego klienta, połączone z głęboką wiedzą i zaangażowaniem, pozwala na opracowanie skutecznych planów żywieniowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i celów.
Centrum Leczenia Dietetycznego wyróżnia się kompleksową ofertą, obejmującą konsultacje i edukację w zakresie zdrowego odżywiania. Profesjonalne doradztwo i wsparcie w procesie zmiany nawyków żywieniowych, sprzyjają trwałej poprawie stanu zdrowia i samopoczucia. Zapewnia wykwalifikowaną pomoc dla osób z różnymi problemami zdrowotnymi.
Cechy i usługi Dietetyk kliniczny mgr Natalia Bator Centrum Leczenia Dietetycznego
Udogodnienia
- Toaleta
Planowanie
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Opinie klientów
Dietetyk kliniczny mgr Natalia Bator Centrum Leczenia Dietetycznego ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 3 opinii w Google
Serdecznie polecam Panią Natalie!! Jest to świetny, pełen zaangażowania specjalista który zna się na tym co robi
Super specjalista, miła i pomocna, polecam
bardzo profesjonalnie, gorąco polecam
Informacje o Dietetyk kliniczny mgr Natalia Bator Centrum Leczenia Dietetycznego
Adres
Dietetyk kliniczny mgr Natalia Bator Centrum Leczenia Dietetycznego znajduje się w Szadkowska 25, 98-311 Zduńska Wola, Polska
Telefon
Numer telefonu do Dietetyk kliniczny mgr Natalia Bator Centrum Leczenia Dietetycznego jest +48 884 015 605
Strona internetowa
Strona internetowa Dietetyk kliniczny mgr Natalia Bator Centrum Leczenia Dietetycznego jest: cld-polska.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: Zamknięte
Wtorek: Zamknięte
Środa: Zamknięte
Czwartek: Zamknięte
Piątek: 12:00–20:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte