TIM Catering dietetyczny Olsztyn
TIM Catering dietetyczny Olsztyn
TIM Catering w Olsztynie to propozycja dla osób ceniących wygodę i zbilansowane odżywianie. Oferta skupia się na przygotowywaniu posiłków, które nie przypominają tradycyjnych diet, a jednocześnie pomagają w kontrolowaniu wagi. Smak i jakość są priorytetem, a zróżnicowane menu zapewnia satysfakcję.
Wygodna dostawa posiłków, szczególnie doceniana przez osoby pracujące, stanowi znaczącą zaletę. Stabilna jakość przygotowywanych potraw oraz przemyślane połączenie smaków i odpowiedni poziom słodzenia to cechy, które wyróżniają ten catering. Dodatkowo, kontrolowany indeks glikemiczny (IG) wspiera stabilizację poziomu energii.
Cechy i usługi TIM Catering dietetyczny Olsztyn
Dostępne opcje
- Dostawa
TIM Catering dietetyczny Olsztyn jest na pozycji 74 z 84 w dietetycy w Olsztyn
Opinie klientów
TIM Catering dietetyczny Olsztyn ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 4 opinii w Google
Na Slim nie czuję się jak na diecie. Jem smacznie, a spodnie robią się luźniejsze. Najlepsze są zupy kremy, gęste i aromatyczne. Czasem wolałabym więcej owoców, ale rozumiem limity cukru. To najwygodniejszy sposób na redukcję, jaki próbowałam w swoim życiu.
Po testach wielu firm TIM wygrywa smakiem. Nie jest mdło, przyprawy są wyczuwalne. Porcje są uczciwe, nie oszukują na wadze. Zdarzyło się, że folia ciężko odchodziła, ale to detal. Najważniejsze, że otwieram pudełko i mam ochotę to zjeść. Jakość jest stabilna.
Office ratuje mnie w pracy, bo trzy posiłki są wygodne do zjedzenia między spotkaniami. Sok dodawany do zestawu faktycznie podbija energię. Dostawa raz była później o kilkanaście minut, ale informacja przyszła wcześniej.
Niski IG uspokoił mi energię, koniec zjazdów i chęci na słodycze. Smaki są dopracowane, a słodzenie przemyślane. Czasem brakuje ostrzejszych przypraw, ale to najlepsza opcja, jaką testowałem. Porcje są przewidywalne, więc łatwo ogarnąć kalorie bez liczenia.
Informacje o TIM Catering dietetyczny Olsztyn
Adres
TIM Catering dietetyczny Olsztyn znajduje się w Walentego Barczewskiego 1, 10-061 Olsztyn, Polska
Telefon
Numer telefonu do TIM Catering dietetyczny Olsztyn jest +48 71 725 70 80
Strona internetowa
Strona internetowa TIM Catering dietetyczny Olsztyn jest: timcatering.pl/catering-dietetyczny/olsztyn